Banesë me qira
250.00 €

  • Fushe Kosove, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 20.09.2022
Ndryshuar me 20.09.2022
Është shikuar 90 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me siperfaqe 98m2, kati 1-të. me Ashensor. E lire nga data 1/10/22Renditja:
Sallon me kuzhine¨
2 Dhoma gjumi,
1 Banjo
1 Ballkona
1 Korridor dhe shpajz.


Komplet e mobiluar. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor. dhe me te gjitha pajisjet e kompletuar


Cmimi: 250€.

+383/ 044869905(VIBER).
044869905

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë