Banesë me qira
400.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 25.10.2022
Është shikuar 48 herë
 

Lëshohet shtepia e qera në lagjën Hajvali, Prishtine

– ID:575
– Lokacioni: Hajvali, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 4+1
– Banjo: 2
– Kate: 3
– Siperfaqe: 350m²
– Ballkon: 2
– Cmimi: 400€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet shtepia me qera në lagjën Hajvali ne Prishtine, afer Xhamise se Hajvalise. Shtepia i ploteson te gjitha kushtet per jetese. Shtepia i ka 350 m2, dhe 4 ari oborr, e cila perbehet nga sallon ,me kuzhine dhe trapezari, dy banjo, kater dhoma, sauna finlandeze, garazh per veture.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali