Banesë me qira
320.00 €

  • Banesë me qira në Veternik, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 11.11.2022
Është shikuar 25 herë
 

▪️Afer Albi Mall Veternik, me 60m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.


044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali