Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Veternik, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 29.03.2023
Është shikuar 28 herë
 

▪️tek Prime Group, me 90m2, kati 3 me lift, me kushte shumë të mira banimi është e pa mobiluar (vetem kuzhinen e ka), si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma te gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali