Banesë me qira
300.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 26.07.2023
Është shikuar 12 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Hajvali
– ID:1745
– Lokacioni:Prishtine,perballe Pallatit te drejtesise????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????
– Siperfaqe:85m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 300€ ????
Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Hajvali perballe Pallatit te drejtesise,dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e pamobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar. Mund te mobilohet sipas kerkeses se klientit, por leshohet me qira edhe per zyre duke qene se gjindet ne nje lokacion tejet te pershtatshem per kerkesa afariste si zyre.
Për më shumë Info: https://asr-ks.com/.../leshohet-banesa-me-qira-ne-lagjen.../
ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali