Lokal me qira
Me marrëveshje

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 12.12.2022
Është shikuar 17 herë
 

ID: 47721
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Hajvali
????: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira Zyre ne Hajvali, afer Gjykates Krysore, eshte e renovuar dhe ne nje lokacion shume te pershtatshem

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali