Shtëpi me qira
Me marrëveshje

  • fshati nderkombetar, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 13.03.2023
Është shikuar 91 herë
 

Lëshohet shtepia me qira ne Fshatin Nderkombetar

– ID:1374
– Lokacioni:Fshati Nderkombetar,Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: shtepi
– Dhoma:6
– Banjo: 1
– Siperfaqe:260m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 1,950.00€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Shtepia eshte e tipit C dhe ka oborr ne 3 ane. Siperfaqe ka 260m2. Dhomat jane si ne vijim:

– 3 Dhoma te gjumit (1 master bedroom me banjo te veten)
– Qendrim ditor dhe kuzhine
– 3 banjo
– Garazhe
– 2 ballkona dhe 1 terrase me oborr ~100m2
– Bodrum
– Dhome pritjeje

Shtepia ngrohet me nxemje gjeotermike dhe shpenzimet gjate dimirit jane minimale. Shtepia eshte e pershtatshme per familje dhe qendrimimi minimal eshte 6 muaj.

Shtepia gjendet ne fshatin nderkombetar, lagje e cila eshte nen percjellje te kamerave dhe ofron sherbime si pishina, fusha te tenisit, futbollit, basketbollit etj.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali