Shtëpia në shitje
270000.00 €

  • Hajvali, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 19.10.2022
Është shikuar 47 herë
 

Shtepi 420m2 ne shitje ne "Hajvali" me konkretisht shume prane me "Xhamia e Hajvalise". Shtepia ka siperfaqe prej 420m2 e nderthurur ne kat perdhes dhe kati pare ndersa poshte eshte bodrumi, ka kete formacion:
- 2 Dhoma dite
- 1 Kuzhine
- 4 Dhoma gjumi te cilat kane garderobe dhe banjo
- 6 Banjo (njera nga banjot eshte me jakuzzi)
- Garazhde (per 2 vetura)
- Ngrohje qendrore me rryme

Shtepia eshte e nderuar se fundi ku ofron nje komforditet te larte jetese, ka 2 kate dhe posedon siperfaqe prej 6 ari truall me flete poseduese te gatshum per perkthim te pronari i ri
R3533
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali