Shpalljet e reja (sot + 102 shpallje)

 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 25.11.2023

  Banese me qira Kalabri -Termokos Banesat e Llesnes Afer Olive Posedon : - Sallon & Ku...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Aktash Prishtinë, me 02.12.2023

  Ipet me qira banesa 4 dhomëshe ne lagjen Aktash,( te salla 1 Tetori), me sipërfaqe 100 m2,...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, me 06.12.2023

  Banesë me qira te Bregu i Diellit, te Banesat e Standartit. Banesa është e mobiluar dhe sh...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, me 06.12.2023

  Leshohet banese me qira ne Ulpian per zyre ,Kati 1 C7 Banesa ka kete renditje: - 1 dhoma g...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, me 06.12.2023

  Banesë me qira në Dardani. Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për banim. Banesa nd...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 06.12.2023

  ID: 72076 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipër...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 06.12.2023

  Lëshohet me qira banesa në Lagjen Kalabria. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatsh...

  320.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 10:51

  SHITET banesa te Bregu i Diellit, mbrapa Royal Mall. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 3. Ka sistemin e ngroh...

  90000.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 10:50

  Lëshohet me qira banesa e përshtatshme për zyre në Ulpianë. Banesa gjendet perball barnatores Rexal, është e mobiluar dhe e gatshme për punë. Rënditja...

  550.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 10:50

  ID: 42886 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI R...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 10:49

  ID: 63556 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:48

  ID: 31112 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONË...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 10:44

  Lëshohet me qira banesa në Arbëri te rruga Bashkim Fehmiu. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim dhe Banesa është e re...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 10:43

  ID: 50112 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Prishtina e Re Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 3 ????: 046336699 MOBILUAR ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 10:42

  Zyre me qira në Arbëri. Është e re dhe ka hapësirë të mjaftueshme funksionale. Ndërtesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos. Çmimi: 400 Rënditja: • Kuz...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte Prishtinë, sot, ora 10:42

  Ofrohet PËR #QIRA Banesë elegante në lagjen Lakrishte në Prishtinë 50m²│Dhomë gjumi│Banjo│Ballkon ▬ Keni parë shumë banesa, mirepo deri tani nuk e ke...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 10:41

  ID: 72076 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipërfaqe: 75 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILU...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, sot, ora 10:39

  Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim. Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ndodhet n...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 10:37

  Banesë me qira në Lagjen Arbëria. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ndodhet në kompleksin afarist – banesor...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, sot, ora 10:36

  Ofrohet PËR ‪‎#QIRA‬ Banesë modeste 1+1 në lagjen "Dardani" në Prishtinë 50m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 2-të ▬ Në një prej lagjeve më të urbanizuara në ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 10:31

  Banesë me qira në Emshir. Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për banim. Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme. Çmimi: 400 Rënditja: • Sallo...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 10:30

  ID: 63257 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipërfaqe: 96 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILU...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 10:30

  ID: 68725 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:28

  Banesë me qira në Qendër, mbrapa Hotel Siriusit. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa gjendet në katin e 5 dhe posedon a...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, sot, ora 10:28

  ID: 11776 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Dardania Sipërfaqe: 60 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËR...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 10:26

  ID: 72626 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Prishtina e Re Sipërfaqe: 180 m² Dhoma: 3 Banjo: 3 Kati: 12 ????: 046336699 MOBILUA...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 10:25

  ID: 57724 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRON...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tokbashqe Prishtinë, sot, ora 10:21

  Banese me qira ne Tokbashqe perballe shkolles Gjergj Fishta. Banesa posedon: Sallon ndamas. kuzhin. Dhoma gjumi nje. Banjo dhe teras. Kati 1. Qmim...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 10:20

  Banese me qira ne rrugen C lagjen Kodrina. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhoma gjumi dy,banjo dy. Kati i 7 i banimit. Qmimi:350 euro Per me sh...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 10:19

  Banese me qira ne rrugen B m'rapa Hebsit. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhome gjumi,banjo,teras,kati perdhes. Qmimi:270 euro Per me shum inform...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:19

  Banesë me qira në Qendër. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për banim. Sipërfaqe: 78 m² Çmimi: 370 Rënditja: • Sallon dhe Kuzhinë •...

  370.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 10:18

  Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit afer rruges B perball Royall mallit. Banesa posedon: Sallon i veqant,kuzhin,dhome gjumi,banjo,teras,termoko...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, sot, ora 10:18

  Banesë me qira në Dardani. Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për banim. Banesa ndodhet përball statcionit të autobusëve. Banesa ndodhet në ka...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 10:18

  Banes me qira ne Ulpian 5min nga qendra 5 dhomshe 150m2 2 sallona 3dhoma gjumi 3banjo 1 depo 3 ballkona Kati 3 (ska lift) Me termokos E mobiluar ter...

  600.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:17

  Banese me qira ne qender afer Hamburger Aba rruga Afrim Loxha. Banesa posedon: Sallon i veqant,kuzhin e veqant,dhome gjumi,banjo,kati 3 pa lift. Qm...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 10:17

  Lëshohet me qira banesa në Emshir. Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë përshtatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e pare, në komp...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:17

  Ipet me qira banesa ne qender te Prishtines, perballe kolegjit FAMA, 50m nen ambasaden e Zvicres. Banesa ka: Dhome te dites bashke me kuzhine Dhome t...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:16

  Banese me qira ne qender mbrapa Teatrit Kombetar e pershtatshme dhe per zyre. Banesa posedon: Sallon i veqant. Kuzhin me trapezari. Dhoma gjumi dy. ...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:16

  Lëshohet me qira banesa në Qendër, mbrapa Teatrit. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 4. Sipërfaqe: 65m² Çmimi...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 10:16

  ID: 72662 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Prishtina e Re Sipërfaqe: 130 m² Dhoma: 3 Banjo: 3 Kati: 6 ????: 046336699 MOBILUAR...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Sllovenia Sport-Parku i qytetit Prishtinë, sot, ora 10:15

  Banese me qira ne qender te Parku i qytetit te Viva fresh store. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhoma gjumi dy,banjo,teras,kati 4 pa lift. Qmimi...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 10:15

  ID: 72684 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 50 m² Dhoma: 1 Banjo: 2 Kati: 5 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 10:15

  Leshohet banesa me qera ne rrugen B afer Matises. Qmimi 330. Banesa posedon: Sallon. Dhome gjumi Kuzhin. Banjo. Ballkon. Kati 7. Per me shum...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, sot, ora 10:14

  ID: 40827 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Muhaxherëve Sipërfaqe: 100 m² Dhoma: 3 Banjo: 1 Kati: 3 ????: 046336699 MOBILUAR PO...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Matiçan Prishtinë, sot, ora 10:14

  Banese me qira ne rrugen Sokol Sopi rruga per Matiqan afer xhamis me dy minare. Banesa posedon: Sallon me kuzhin,dhoma gjumi dy,banjo,teras,kati...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 10:13

  ID: 34817 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 90 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 10:13

  Banese me #qira ne lagjen #Mati 1 rruga Ndue Perlleshi afer rruges C m'rapa Pozitiv bar. Banesa posedon: Sallon me kuzhin. Dhome gjumi me dy kreveta...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 10:12

  ID: 71955 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONË...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 10:12

  ID: 72696 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 10:11

  Lokal me qira ne rrugen C perball Spar marketit apo Del Postos posdon: 2 njesi. 50m2. Kati perdhes Banjo. Hapsir parkingu. Klim AC. qmimi:250 euro Pe...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 10:11

  ID: 72715 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 88 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 10:09

  Banesë me qira në lagjen Arberi.Banesa eshte e mobiluar ne teresi.Uje ka 24h.kompleksi Tregtia perballe me Meridian Market dhe Komunen e re. Banesa po...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 10:09

  ID: 12138 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PR...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 10:08

  Lëshohet me qira banesa te rruga C, te Lagjia Kodrina. Banesa është e mobiluar dhe e përshatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 2 dhe është e re...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 10:08

  ID: 72729 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Lagjja: Arbëria (Dragodan) Sipërfaqe: 69 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR JO PËRSHKRIMI RRETH PR...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 10:07

  Lëshohet me qira banesa te Muharrem Fejza. Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa është në katin e parë,...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 10:07

  ID: 72917 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Sipërfaqe: 55 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI R...

  270.00 €