Shpalljet e reja (sot + 144 shpallje)

 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) - Prishtinë, me 25.11.2023

  Banese me qira Kalabri -Termokos Banesat e Llesnes Afer Olive Posedon : - Sallon & Ku...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Aktash - Prishtinë, me 02.12.2023

  Ipet me qira banesa 4 dhomëshe ne lagjen Aktash,( te salla 1 Tetori), me sipërfaqe 100 m2,...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit - Prishtinë, me 06.12.2023

  Banesë me qira te Bregu i Diellit, te Banesat e Standartit. Banesa është e mobiluar dhe sh...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana - Prishtinë, me 06.12.2023

  Leshohet banese me qira ne Ulpian per zyre ,Kati 1 C7 Banesa ka kete renditje: - 1 dhoma g...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania - Prishtinë, me 06.12.2023

  Banesë me qira në Dardani. Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për banim. Banesa nd...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) - Prishtinë, me 06.12.2023

  ID: 72076 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipër...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) - Prishtinë, me 06.12.2023

  Lëshohet me qira banesa në Lagjen Kalabria. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatsh...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Sllovenia Sport-Parku i qytetit - Prishtinë, sot, ora 11:38

  Banese me qira ne qender te Parku i qytetit te Viva fresh store. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhoma gjumi dy,banjo,teras,kati 4 pa lift. Qmimi...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B - Prishtinë, sot, ora 11:37

  Leshohet banesa me qera ne rrugen B afer Matises. Qmimi 330. Banesa posedon: Sallon. Dhome gjumi Kuzhin. Banjo. Ballkon. Kati 7. Per me shum...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 11:36

  Lëshohet banesa me #qira në lagjen qender, tek fakulteti Ekonomik dhe Juridik – ID:2244 – Lokacioni:Prishtine ???? – Statusi: Me #Qira – Lloji i Pron...

  240.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Matiçan - Prishtinë, sot, ora 11:36

  Banese me qira ne rrugen Sokol Sopi rruga per Matiqan afer xhamis me dy minare. Banesa posedon: Sallon me kuzhin,dhoma gjumi dy,banjo,teras,kati...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati - Prishtinë, sot, ora 11:35

  Banese me #qira ne lagjen #Mati 1 rruga Ndue Perlleshi afer rruges C m'rapa Pozitiv bar. Banesa posedon: Sallon me kuzhin. Dhome gjumi me dy kreveta...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C - Prishtinë, sot, ora 11:34

  Lokal me qira ne rrugen C perball Spar marketit apo Del Postos posdon: 2 njesi. 50m2. Kati perdhes Banjo. Hapsir parkingu. Klim AC. qmimi:250 euro Pe...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) - Prishtinë, sot, ora 11:33

  ID: 72729 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Lagjja: Arbëria (Dragodan) Sipërfaqe: 69 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR JO PËRSHKRIMI RRETH PR...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë - Prishtinë, sot, ora 11:32

  Banese me qira ne Fushe Kosove perball pompes Kastrati. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhome gjumi,banjo,teras. Kati i 4 me lift. Qmimi:200 euro...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B - Prishtinë, sot, ora 11:32

  ID: 61042 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofroh...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 11:32

  Lëshohet me qira banesa në Qendër, mbrapa Teatrit. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 4. Sipërfaqe: 65m² Çmimi...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit - Prishtinë, sot, ora 11:31

  ID: 60337 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 110 m² Dhoma: 3 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËR...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 11:30

  Lëshohet banesa me #qira në lagjën qender, tek tre sheshirat – ID:1960 – Lokacioni:qender,afer katedrales,Prishtine ???? – Statusi: Me #Qira – Lloji ...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B - Prishtinë, sot, ora 11:30

  Banese me qira ne rrugen B m'rapa Hebsit. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhome gjumi,banjo,teras,kati perdhes. Qmimi:270 euro Per me shum inform...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa - Prishtinë, sot, ora 11:30

  ID: 65157 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qafa Sipërfaqe: 60 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRET...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B - Prishtinë, sot, ora 11:29

  Banese me #qira ne lagjen #Mati 1 rruga Ndue Perlleshi afer rruges C m'rapa Pozitiv bar. Banesa posedon: Sallon me kuzhin. Dhome gjumi me dy kreveta...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B - Prishtinë, sot, ora 11:29

  Banese me qira ne rrugen C lagjen Kodrina. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhoma gjumi dy,banjo dy. Kati i 7 i banimit. Qmimi:350 euro Per me sh...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 11:29

  ID: 72735 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSH...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë - Prishtinë, sot, ora 11:27

  ID: 72788 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Fushë Kosovë Sipërfaqe: 74 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS O...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Taslixhe - Prishtinë, sot, ora 11:25

  ID: 68788 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Taslixhe Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofro...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa - Prishtinë, sot, ora 11:24

  ID: 72844 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qafa Sipërfaqe: 85 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRET...

  550.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 11:23

  ID: 14476 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Sipërfaqe: 60 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RR...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte - Prishtinë, sot, ora 11:22

  ID: 70715 Prona: Banesë Oferta: për QIRA , për SHITJE Qyteti: Prishtinë Lagjja: Lakrishte Sipërfaqe: 78 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 8 ????: 046336699 M...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat - Prishtinë, sot, ora 11:22

  Lëshohet me qira banesa te 4 Llullat, afër Mama Mantia. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 3. Çmimi:...

  550.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) - Prishtinë, sot, ora 11:18

  Lëshohet me qira banesa në Lagjen Kalabria. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ndodhet te kompleksi EXDC (afër banesav...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati - Prishtinë, sot, ora 11:13

  ID: 69890 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Mati Sipërfaqe: 67 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRET...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati - Prishtinë, sot, ora 11:13

  Lëshohet me qira banesa në Lagjen Mati 1 . Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme. Sipër...

  380.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) - Prishtinë, sot, ora 11:13

  ID: 63257 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipërfaqe: 96 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILU...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana - Prishtinë, sot, ora 11:12

  ID: 72917 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Sipërfaqe: 55 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI R...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana - Prishtinë, sot, ora 11:11

  ID: 72917 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Sipërfaqe: 55 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI R...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa - Prishtinë, sot, ora 11:11

  Ofrohet me qira banesa te Qafa. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 2. Çmimi: 300 Rënditja:  Salloni...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 11:10

  ID: 70585 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Sipërfaqe: 30 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RR...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 11:09

  ID: 38919 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RR...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat - Prishtinë, sot, ora 11:09

  ID: 62251 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Lagjja: 4 Llullat Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRO...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë - Prishtinë, sot, ora 11:08

  ID: 72985 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Fushë Kosovë Sipërfaqe: 110 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte - Prishtinë, sot, ora 11:07

  Lëshohet me qira banesa në Lakrishtë, te Beni Dona. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojsh...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa - Prishtinë, sot, ora 11:06

  Lëshohet me qira banesa te Qafa. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Sipërfaqe: 85m² Çmimi: 550 Rënditja • Sallon dhe Kuzhinë ...

  550.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) - Prishtinë, sot, ora 11:06

  ID: 48628 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Arbëria (Dragodan) Sipërfaqe: 110 m² Dhoma: 3 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIM...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re - Prishtinë, sot, ora 11:06

  ID: 72300 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Prishtina e Re Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR ...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati - Prishtinë, sot, ora 11:05

  ID: 67524 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Mati Sipërfaqe: 85 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 5 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKR...

  400.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Rruga A-Rruga C - Prishtinë, sot, ora 11:05

  Shitet banesa te rruga C, te Kompleksi Mendi. Banesa ndodhet në katin e 4 dhe posedon ashensor. Banesa është e re. Sipërfaqe: 65m² Çmimi: 950 Rënditja...

  950.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit - Prishtinë, sot, ora 10:56

  Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Banesat e Standartit. Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim. Ban...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 10:56

  Banesë me qira në Qendër???? ▪️Çmimi: 400€???? ▪️ Përball Hotel Siriusit, me 60m2, kati 4 pa lift, me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e...

  400.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Bregu i diellit - Prishtinë, sot, ora 10:51

  SHITET banesa te Bregu i Diellit, mbrapa Royal Mall. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 3. Ka sistemin e ngroh...

  90000.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana - Prishtinë, sot, ora 10:50

  Lëshohet me qira banesa e përshtatshme për zyre në Ulpianë. Banesa gjendet perball barnatores Rexal, është e mobiluar dhe e gatshme për punë. Rënditja...

  550.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B - Prishtinë, sot, ora 10:50

  ID: 42886 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI R...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C - Prishtinë, sot, ora 10:49

  ID: 63556 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra - Prishtinë, sot, ora 10:48

  ID: 31112 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONË...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) - Prishtinë, sot, ora 10:44

  Lëshohet me qira banesa në Arbëri te rruga Bashkim Fehmiu. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim dhe Banesa është e re...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re - Prishtinë, sot, ora 10:43

  ID: 50112 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Prishtina e Re Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 3 ????: 046336699 MOBILUAR ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) - Prishtinë, sot, ora 10:42

  Zyre me qira në Arbëri. Është e re dhe ka hapësirë të mjaftueshme funksionale. Ndërtesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos. Çmimi: 400 Rënditja: • Kuz...

  400.00 €