Banesa në shitje
86000.00 €

  • Adresa: te Viva Fresh Store Banesat E Lesnes, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 60 herë
 

Shitet Banesa 99 metra katror gjysem e mobiluar ne katin e 4 .
Banesa ka sallon Kuzhin 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 wc 1 Ballkon .
Banesa gjindet afer Viva Fresh Store dhe esht te Banesat e Lesnes dhe ndertim i tyre . Per info tjera ne nr 045 876 940 Viber +386 43 928 168 .

Shitet nga Agjencioni Prona Group .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)