Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023
Është shikuar 29 herë
 

????SHITET BANESE Kalabri Emshir Prishtinë????

???? ????????????????????????????????????????????: Lagjja Emshir-Kalabri Prishtinë.

???? 5 minuta larg Albi Mall
???? 10 minuta larg qendrës së qytetit
✈️ 15 minuta larg aerportit

????Çmimi: Me marreveshje!????

????#Kontrata behet të #NOTERI!

????????????‍♂️#Investitor #ERTA_Invest #Komplaksi_TREA.

????Kati 3-të!

????????????????????????????????????????: 115 m².

➡️ Renditja:????????

▪️ Salloni me kuzhine
▪️ Dhomë gjumi
▪️ Dhomë gjumi
▪️ Dhomë gjumi
▪️ Koridori
▪️ Banjo WC
▪️ WC
▪️ Ballkoni.

Kompleksi posedon:

????️ Podrum me hapësira parkingu,
???? Parking në hapësirat e jashtme të objektit,
???? Hapësirë të gjelbëruar,
???? Infrastrukturë moderne,
????‍♀️ Sistem të integruar për siguri,
???? Sistemi I ujësjellësit me të gjitha pajisjet
???? Akustika 100%,
???? Ujë 24h,
???? Ngrohja qendrore.
???? Dritare moderne nga profili “Salamander”.xhamat “EcoGlass”.

Me orientim nga perendimi dhe pamje nga qyteti.

????Banesa është ne fazën finale të ndërtimit dhe pritet të përfundojë në gusht-shtator vitit 2023.

Kompleksi përbëhet nga 10 ndërtesa me 340 banesa.

Përgjatë gjithë kompleksit do të shtrihet shëtitorja, si dhe shumë hapsira tjera të gjelbërta përfshirë edhe këndin e lojërave për femijë.

Kompleksi TREA do të jetë një lagje e pakrahasueshme ku banorët do të ndihen mirë, rehat dhe komod.

Kompleksi #TREA Prishtinë.

Për me shumë informata thirr:

MARS Consulting & MARS Real Estate

????+38344265309 viber & watsapp
????+38348265309

email: [email protected]

#Banesë #Lokal, #Qera, #Komuna #Rruga #Toke, #Shtepi, #Truall #RoyallMall #RrugaB #RrugaC #ShesBlej #prizren #kosovo
#Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri

???? Për me shumë oferta na vizitoni në MARSConsulting & MARSRealEstate — at Lagja Kalabria

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)