Banesa në shitje
74000.00 €

  • Adresa: SHITET Banesa në Emshir-Kalabri,M.Sllove, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Është shikuar 22 herë
 

▪️objekti i 5, me 88.5m2 kati 3, me drejtim kah LINDJA, me kushte shumë të mira banimi eshte e pa mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhome të gjumit,
▪️depo (shpajz),
▪️2 banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)