Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesa në shitje
48500.00 €

  • SHITET Banesa në Emshir,kompleksi RIERa , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 27 herë
 

▪️Perball Spitalit Amerikan, ndertim i Lesnes, me 57m2, kati i 8, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Sallon
▪️Kuzhinë
▪️1 dhoma të gjumit
▪️banjo,
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)

-->