Banesë me qira
300.00 €

  • emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 01.07.2022
Është shikuar 6 herë
 

Lëshohet banesa me qera / shitje në lagjën Emshir

– ID:591
– Lokacioni:Emshir, Banesat e Arabve, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:3+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:115m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€ per qira

/90,000.00€ per shitje

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qera në lagjën Emshir, ne Prishtine tek banesat e arabve, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari tre dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa nuk është e mobiluar në tërësi. Banesa posedon nxemje qendrore me termokos, dhe mirmbajta e baneses behet prej komunes se Prishtines. Banesa gjithashu eshte ne shitje.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)