Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 03.12.2018
Është shikuar 55 herë
 

Ofrohet banese me qira ne lagjen Emshir, kompleksi Nartel, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ka 97m2

Banesa ka kete renditje:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- shpajz
Qmimi 450euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)