Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 98 herë
 

Banesë me qira 56m2 Kati -I-
Lagjja Emshir
Sallon, kuzhine, dhome gjumi, banjo,ballkon, garazh, podrum
Çmimi 250 euro
Shifra L-1517
Tel dhe Viber: +383 49 399 600
"Ju mendoni për miqët tuaj"kur e bëni këtë postim Share në vend të Like
Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)