Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 219 herë
 

Leshohet banesa me Qira ne Kalabri – Emshir te Prishtina Stars- Konaku. Banesa ka 45 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor

Qmimi:250 Euro
A466

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)