Banesë me qira
300.00 €

  • Banese me qira , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 7 herë
 

Banese me qira ne lagjen Kalabria ish Emshir perball UBT.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati i 6 me lift.
Termokos.
Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)