Banesë me qira
250.00 €

  • Banese me qira, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 13 herë
 

Banese me qira ne lagjen Emshir ( Kalabri ) m'rapa UBT.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 5.
Qmimi:250 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)