Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 13.04.2019
Është shikuar 26 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Kalabri – Emshir, te Dardha. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re te banimit, mbi lokale.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro
A800

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)