Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 25 herë
 

Banesa ka: Sallon me kuzhine, dhome te fjetjes, banjo, koridor dhe Ballkon dhe ka sipërfaqe: 53 m2. Kati i 7 ,Ashensor funksional, parking, TV-kabllovik, Internet dhe Klime per ftohje dhe ngrohje. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne vitin 2017 me dhome te fjetjes, kuzhine dhe trapezari te re.Gjendet ne lagjen Kalabria afer kolegjit Ubt mbi marketin Meridian. Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)