Banesë me qira
150.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Është shikuar 280 herë
 

Ju nevoitet nje vendbanim afer qendres te prishtines me qmim te volitshem? Skini nevoj te lypni ma!
Ne ju ofrojm banes per familjer ose per studenta.
Mundeni me marr banesen me dy dhoma dhe banjo per 150 Euro komplet ose nje dhom per 75 euro me banjo te perbashkt. Ne keto banesa/dhoma nuk ofrojm mjete elektronike. Banesat jon plotsisht te mobiljuar.
Gjendja lokale: Shpijat gjinden te UBTja, afer shkolles fillore te Dardanis (10min lart prej stacionit autobusav dhe 15 min lart prej qendres te Prishtines)
Nese jini te interesuar ju lutem na kontaktoni ne numrin +491634212330 (Viber/WhatsApp).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)