Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Emshir????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Është shikuar 81 herë
 

Banesë me qira në Emshir????

▪️Çmimi: 300€????

▪️Afër TiranaLab, me 75m2, kati 7 me lift funksional, me #termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)