Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Emshir - Kalabri????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023
Është shikuar 64 herë
 

▪️te komleksi RIERA, afer olive dhe Tirana lab, me 90m2 kati 7, ka Termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️2 ballkona.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel: ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)