Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Emshir????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023
Është shikuar 35 herë
 

Banesë me qira në Emshir????
▪️Çmimi: 350€????
▪️Afër TiranaLab, me 80m2, kati 3 me lift funksional, me #termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo, dhe
▪️Ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)