Banesë me qira
260.00 €

  • emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 17 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Emshir

– ID:2188
– Lokacioni:Emshir,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 8????
– Siperfaqe:50m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 260€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen Emshir .Banesa është ndërtim i ri (i Nartelit) gjendet ne katin e 8 dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhine( kuzhina me të gjitha elementet (moderne)), 1 dhomë gjumi, 1 banjo +(lavatriqe) dhe 1 ballkon. Banesa ka uje 24 ore sigurim fizik , mirmbajtje te shkallve dhe liftit.

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)