Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Kalabri - Emshir????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 14 herë
 

▪️Objekti i Ex Dc, afër Ubt-s me 68m² kati 5 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)