Banesë me qira
320.00 €

  • Adresa: EXDC-2 Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 20 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen Kalabria banesat e "EXDC"
Kati 8
Siperfaqe 85m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 320€
E-2186
Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)