Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.06.2019
Është shikuar 123 herë
 

Lëshohet super banesa me qira në Emshir-Kalabri tek “ Prishtina Stars”.

Kompleksi ka siguri maksimale ku në hyrje të objektit ka sigurim fizik 24 h, kamera sigurie që vëzhgohen vazhdimisht, që e bëjn të pamundur të hyjë ndokush pa lejen e banorëve.
Eshtë lagje e qetë, kompleksi është i pajisur me pishinë, kënd e lojërave për fëmijë, oborr të gjelbruar, hapësirë të mjaftueshme për parking, hyrja në objekt bëhet me kartela, mirëmbajtje të pishinës, kopshtit, dhe oborrit.
Shtratat e gjumit janë nga kompania “Comodita Home”.
Gjendet në katin e parë me sipërfaqe prej 113 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Koridor
2 Banjo
Shpajz

Qmimi: me marrëveshje
A967

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)