Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.06.2019
Është shikuar 25 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Kalabri – Emshir, afer UBT -se. Banesa ka 85 m2 dhe ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro
B14

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)