Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
320.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 25 herë
 

Leshohet banesa me qira në lagjen "Kalabria", banesat e "EXDC" . Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 8 -te ka lift, e mobiluar, e gateshme per banim. Posedon: Dy dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor, nxemje qendrore nga termokosi.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)