Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 53 herë
 

Banesa eshte ne kalabri te objektet e Nartelit afer stacionit te Autobusave, eshte ne katin e 5, eshte e mobiluar me kushte shume te mira banimi, ka hapesir te mjaftushme ne parkingun e perbashket per veturë. Banesa ka kete renditje: Sallonin, Kuzhinen me Trapizari, 1 dhom te gjumit, Banjon, dhe Ballkon.Çmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)