Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 22.06.2019
Është shikuar 102 herë
 

Lëshohet Banesa me qira në lagjen kalabria objektet e nartelit afër stacionit të autobusëve me hapsirë prej 52m2 kati i 5 me ashensor funksional dhe hapsirë të mjaftueshme për parking.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhomë
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Çmimi 250€
Kodi A118

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)