Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Te UBT, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 22.06.2019
Ndryshuar me 02.09.2019
Është shikuar 235 herë
 

Banesë me qira ,kati -I-
Lagjia Kalabri mprapa Ubt-së
Sallon me kuzhinë , dy dhoma gjumi,banjo
Çmimi euro Shifra 0462-1
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 600
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)