Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Rexhep Krasniqi, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Ndryshuar me 02.08.2019
Është shikuar 146 herë
 

Banesa me qira 65m2, ni dhome e dites me kuzhine dhe ni dhome e fjetjes, lokacioni ne Kalabri banesat e EXDC ngjit me doganen perballe UBT.
Ka klime nxemje qendrore me termokos.
Qmimi 250 euro

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)