Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 13.07.2019
Është shikuar 111 herë
 

Ofrohet me qira banesa ne lagjen Kalabria (Emshir) .Banesa eshte e mobiluar ne tersi gjendet ne katin e 3 dhe posedon:

Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Çmimi 200 euro

Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)