Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 22.07.2019
Është shikuar 18 herë
 


Ofrohet per QIRA, Hapsire afariste ne Kalabri (Emshir), dhe posedon 70m2.

Lokali dhe eshte i pershtatshem per arsye te lokacionit dhe mund te shfrytezohet si zyre, ordinanc, sallon etj...
Lokali posedon edhe ka taras, ka edhe mundesi te lidhet me lokal tjeter te zgjerhohet te behet 113m2

Çmimi : 400 € / për muaj.

Tel: 045 478 477 Vib: +383 45 478 477

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)