Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 46 herë
 

Ofrohet me qera banesa ne lagjen Kalabria (Emshir) ndertesa te reja nga kompamia Model Sllovenia. Banesa eshte ne katin e parë, posedon Sallon me Kuzhine, Banjo+WC, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe koridor.
Çmimi 260 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)