Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 18 herë
 

Ofroj me qera banesën 3 dhomëshe në lagjen Kalabrija afër gjelltores NAZI. Banesa është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim. Kati i 5, ashensori punon rregullisht. Ka edhe investime ekstra si dhe derën për shfrytëzimin e koridorit.


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)