Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 63 herë
 

Banesë me qira 65m2, një dhome e dites me kuzhine dhe një dhome e fjetjes, lokacioni ne Kalabri banesat e EXDC ngjit me doganen perballe UBT. Ka klime nxemje qendrore me termokos.Çmimi 250 euro.

Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)