Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: afer UBT, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 03.08.2019
Ndryshuar me 07.08.2019
Është shikuar 63 herë
 

Leshohet me qira banesa ne Kalabri afer UBT s tek banesat e EXDC 2

►Kodi:K34

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 6 me lift
►Parking publik para baneses

►Siperfaqja:60m

►Çmimi:270 euro i pa diskutueshem + depoziti


Kontakt

049 117 118 viber & WhatsApp
044 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)