Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 07.08.2019
Është shikuar 295 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Kalabria (Emshir) te Kullat e Arabve Kulla nr.2 me siperfaqe prej 85m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Kati i 5.
Qmimi: 250€
Kodi: G-707
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)