Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Afer Ubt , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 12.08.2019
Ndryshuar me 16.08.2019
Është shikuar 212 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Emshir, afer UBT-se, eshte komplet e mobiluar, e renovuar, 53m2 kati 7

Banesa ka kete renditje:
>> sallon dhe kuzhine
>> dhome gjumi
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 230€ plus depozit per kontrate vjeqare

Per me shume informata mund te na kontaktoni
046 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)