Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
380.00 €

  • Adresa: Rruga: Rexhep Krasniqi , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 322 herë
 

Super banese me qira ne lagjen Emshir, rruga: Rexhep Krasniqi. Eshte komplet e mobiluar, moderne, ngrohje me Termokos, 80m2.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Ballkon / Korridor
Qmimi: 380 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)