Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 05.09.2019
Është shikuar 179 herë
 

Jepet me qira banesa ne lagjen Kalabria, banesa eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 85m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo
- 2 ballkona

Cmimi 230euro ne muaj.

Nr. Tel : 044 442 969
Viber : +383 49 215 785

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)