Banesë me qira
325.00 €

  • Adresa: Prishtina Stars, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 330 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Kalabria (Emshir) ne kompleksin e Prishtina Stars me siperfaqe prej 84m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Qmimi: 325€
Kodi: G-842
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)