Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: afer Termokos-it, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 500 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Emshir , afer Termokos-it

Kati 1

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-2 BallkonaCmimi 300€
E-2744

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)