Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 07.10.2019
Ndryshuar me 10.10.2019
Është shikuar 190 herë
 

Lëshohet Banesa me qira në lagjen Kalabria tek dogana dhe përballë UBT me hapsirë prej 65m2 gjendet në katin e 7 me ashensor po ashtu ka ngrohje nga Termokos.
Nuk lëshohet për student.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhome gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 250€
Kodi A0282

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)