Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 80 herë
 

Familjar ( Qift)
Kerkojm banes me qera per kohe te gjate.
Mundesisht te jet ne kati 1-3.
Te ket dy dhoma gjumi.
Te jet e kompletuar per banim..
Mund te na kontaktoni
Ne Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)